menu_page
Stundas
 Atgriezāmies Liedaga ielā 5 un svinējām Liepājas dzimšanas dienu.
Devītklasniek un divpadsmitklasniek! Neatliec gatavošanas eksāmenam līdz pēdējai dienai. Trenējies ar uzdevumi.lv
No 4.februāra sākas reģistrācija 1.klasēs. Vairāk info.
Lepojamies ar jums! Esat mūsu zvaigznes.
     
 634 31 772    | 

Informācija vecākiem

Transporta mēnešbiļetes

Ir iespēja iegādāties skolēnu transporta mēnešbiļetes. Cenas: tramvāja - 13 Eur, autobusa - 15 Eur, kopīgais - 19 Eur.

Mīļš lūgums sagatavot precīzu naudu.

 

 

 


Papildus brīvdienas 1. klases izglītojamajiem

Ar Liepājas A. Puškina 2. vidusskolas direktores 05.09.2018. rīkojumu Nr. 105 – r “ Par papildus brīvdienām 1. klases izglītojamajiem 2018./2019. mācību gadā” papildus brīvdienas 1. klases izglītojamajiem 2018./2019. mācību gadā noteiktas no 2019. gada 4. februāra līdz 8. februārim.

 

 

 


Izglītības programmas

 

 

 

Informācija par skolas izglītības programmām

 

Ēdienkartes

Ēdienkarte Liedaga iela 5

Mēnesis

Datums

Septembris

3.-7.

10.-14.

17.-21.

25.-28.

Oktobris

1.-5.

8.-12.

15.-19.

rudens brīvdienas

Oktobris-novembris

29.okt. - 2.nov.

Novembris

5.-9.

12.-16.

20.-23.

26.-30.

Decembris

3.-7.

10.-14.

17.-21.

Mēnesis

Datums

Janvāris

7.-11.

14.-18.

21.-25.

Janvāris - februāris

28.jan. - 1.feb.

Februāris

4.-8.

11.-15.

18.-22.

Februāris - Marts

25.feb. - 1.mar.

Marts

4.-8.

pavasara brīvd. 1.-11.kl.

18.-22.

25.-29.

Aprīlis

1.-5.

8.-12.

15.-18.

23.-26.

Aprīlis-maijs

29.mar. - 3.mai.

Maijs

7.-10.

13.-17.

20.-24.

27.-31.

 

Reklāmziņu bloks

Tematiskās dienas skolēniem

ZINOO Liepāja piedāvā Tematiskās dienas skolēniem (2.- 6.klase)  rudens brīvlaikā ar mērķi iepazīt plašo profesiju pasauli! Nodarbību laiks no plkst. 10:00 – 15:00. Ik dienas notiks divas praktiski izzinošas nodarbības un ekskursija ar profesiju saistītā uzņēmumā. Pieteikšanās un sīkāka informācija, zvanot pa tālruni 25728867 vai rakstot e-pastu zinoo@liepaja.edu.lv
Pirmdiena, 22.oktobris
Programmētāja dienā veidosim algoritmus, radīsim taustāmu bināro kodu un mācīsimies kodēt pat bez datora iesaistes.
Otrdiena, 23.oktobris
Mediķa dienā noskaidrosim, kāpēc cilvēka dzīvotspējai ir nepieciešami visi orgāni un kauli, veidosim orgānu modeļus un apgūsim pirmos soļus palīdzības sniegšanā.
Trešdiena, 24.oktobris
Mehatroniķa dienā veidosim trīsdimensiju maketu, konstruēsim un darbināsim modeli, izmantojot elektromotoru. Iegūsim pirmās zināšanas kā mehatronikā, tā elektronikā.
Ceturtdiena, 25.oktobris
Ornitaloga dienā pētīsim, kas dabā ir barības ķēde, kādus materiālus putni izvēlas savām ligzdām un ko mikroskops ļauj mums ieraudzīt.
Piektdiena, 26.oktobris
Ķīmiķa dienā izzināsim, kuras ķīmiskās vielas reaģējot izraisa sprādzienus un noskaidrosim to, ka ķīmija var būt ne tikai kaitīga, bet arī ēdama.

Vienas dienas maksa Liepājas skolu skolēniem 6,81 EUR.
Ēdināšana netiek nodrošināta, līdzi jāņem pusdienu kārbiņas.

 "JuniorBank" – skola, kur bērns apgūst prasmi rīkoties ar naudu kā pieaugušais

JuniorBank" ir inovatīva apmācību programma bērniem, kuras mērķis ir paaugstināt bērnu finanšu lietpratības līmeni, padziļināt izpratni par ekonomiku, biznesa vadību un budžeta plānošanu.

"JuniorBank" galvenais nolūks ir sniegt bērniem pamatzināšanas par personīgo finanšu disciplīnu un plānošanu, tēriņu lietderīgumu, kā arī sniegt ieskatu par to, kas ir ģimenes budžets, ienākumi un izdevumi. Tāpat "JuniorBank" bērnus iepazīstina ar finanšu institūcijām, instrumentiem, to sniegtajām iespējām. Šo zināšanu kopums palīdz bērnam veidot pilnvērtīgu ainu par finanšu pasauli, veicina lielāku sapratni starp bērnu un vecākiem naudas lietās, kā arī palīdz bērnam jēgpilnāk rīkoties ar naudu, cienīt vecāku darbu un sagatavot bērnu patstāvīgai dzīvei pasaulē, kur nauda ieņem ļoti nozīmīgu vietu. 

"PrivatBank" aicina vecākus laikus domāt par savu bērnu finanšu prasmju attīstīšanu un bez maksas pieteikt savus 10 - 13 gadus jaunos bērnus rudenī gaidāmajām "JuniorBank" finanšu lietpratības nodarbībām latviešu un krievu valodās. Šogad "JuniorBank" programma Liepājas A. Puškina 2. vidusskolā tiek īstenota jau ceturto gadu, un šajos gados programmu absolvējušo skolēnu skaits pārsniegs simtu. Mācību viela tiek nostiprināta ar pārbaudes testu pildīšanu, savukārt, mācībām noslēdzoties, tiek izsniegts finanšu lietpratību apliecinošs diploms.

Lai bērnu pieteiktu nodarbībām, kādam no vecākiem nepieciešams savam bērnam (6-17 gadi) noformēt Juniora karti (noformēšana - bez maksas). Šī karte sniedz iespēju bērnam norēķināties Latvijā un ārzemēs, kā arī izņemt skaidru naudu (naudas izņemšana bankomātos Latvijā ir bez maksas).

Mazsvarīgi nav arī tas, ka atšķirībā no maka, ko var nozaudēt un neatgūt tajā esošo naudu, Juniora karte ir elektroniskais maciņš, ko var viegli bloķēt. Savukārt vecāku ērtībām bērna tēriņiem var ērti sekot līdzi izmantojot SMS banku vai internetbanku "Privat24" un tās mobilo versiju.  Juniora kartei var pieteikties "PrivatBank" filiālē “Liepāja” Liepājā, Graudu ielā 43, kā arī citās bankas filiālēs Latvijas lielākajās pilsētās. Izmantojiet arī iespēju ērti pieteikties tiešsaistē internetā. Bezmaksas tālrunis uzziņām: 8000 1515. Vairāk informācijas: www.karte-bernam.lv. Raksta avots: www.liepajnikiem.lv.


Tematiskās dienas skolēniem

Vēlamies iepazīstināt Jūs ar jauno Uzdevumi.lv funkcionalitāti vecākiem! Uzdevumi.lv statistika par bērnu vecākiem automātiski parādīs, ko, kad un cik labi skolēns ir mācījies. Ja rodas izdevība, lūdzam, informēt vecākus, ka arī viņi var reģistrēties portālā un sekot līdzi sava bērna rezultātiem! Statistikā vecāki var: apskatīt bērna progresu un atvēlēto laiku mācībām; salīdzināt bērna rezultātus ar vidējiem rādītājiem klasē un Latvijā; redzēt skolotāja uzdotos mājasdarbus. Ziņa vecākiem.

 


Sirsnīgi sveicam ar 1. septembra svētkiem!

Ir pienācis 1. septembris, diena, kad mūsu mīļie bērni dodas apgūt zināšanas uz bērnudārziem un skolām. Šajās dienās mūsu bērniem sirsniņa pukst straujāk, valda patīkams nemiers un domas kavējas atmiņās par pagājušo vasaru, kā arī priekšā stāvošajiem notikumiem. Līdz ar to bērni ir mazāk koncentrējušies uz apkārt notiekošo un var kļūt neuzmanīgāki. Tāpēc, mīļie vecāki, palīdzēsim saviem bērniem, īpaši šajās dienās, būt modriem, lai pasargātu viņus no traumām. Lai atsvaidzinātu savas zināšanas par to, kas jāņem vērā, lai bērniem būtu droša vide mājās un dabā, aicinām apmeklēt portāla bernudrosiba.lv mājas lapu, kurā Jūs iegūsiet sev nepieciešamos padomus.

Bērnudārzs un skola ir vieta, kur mūsu bērni tiek audzināti un izglītoti. Tas ir mūsu bērnu zinību templis, kur viņiem jājūtas tikpat droši kā pie saviem vecākiem - mājās. Tāpēc aicinām arī izglītības iestādes vadītājus pievērst pastiprinātu uzmanību bērnu drošības jautājumiem savos zinību namos. Rūpēsimies, lai visi riski tiktu minimizēti un bērni varētu būt droši no traumu gūšanām!

 


Veikals "Rūtiņa" piedāvā

Skolas laiks ir klāt! Palīdzot uzsākt jauno mācību gadu, veikals “Rūtiņa” sagatavojis īpašus piedāvājumus Liepājas skolēniem un viņu vecākiem! Skolas laiks vairs nav aiz kalniem, tāpēc jāsāk laikus gatavot skolas somu jaunajam mācību gadam. Sveicot skolēnus zinību svētkos, veikals “Rūtiņa” piedāvā: Tikai augustā visam preču sortimentam 10% atlaide.No 10. līdz 14. augustam iespēja piedalīties Facebook konkursā un laimēt dāvanu kartes preču iegādei “Rūtiņā”. Konkursa norises laikā, plašāka informācija: https://www.facebook.com/rietumuradio vai https://www.facebook.com/LiepajasPapirsLV?fref=ts
Gaidīsim Tevi Liepājā, Pļavu ielā 17!

footer

Aktuālas saites

  e-klase   uzdevumi  facebook  Youtube  foto

Liepājas A.Puškina 2.vidusskola

Liedaga iela 5, Liepāja,

Latvija, LV-3401

Par skolu

634 31 772

2vsk@liepaja.edu.lv

Kontakti

Saziņas forma