menu_page
Stundas
 Atgriezāmies Liedaga ielā 5 un svinējām Liepājas dzimšanas dienu.
Devītklasniek un divpadsmitklasniek! Neatliec gatavošanas eksāmenam līdz pēdējai dienai. Trenējies ar uzdevumi.lv
No 4.februāra sākas reģistrācija 1.klasēs. Vairāk info.
Lepojamies ar jums! Esat mūsu zvaigznes.
     
 634 31 772    | 
www.e-klase.lv

E-KLASE - elektroniskais žurnāls

Cienījamie vecāki! Ar e-klases sistēmas palīdzību skolēniem, vecākiem un skolotājiem ir iespēja izmantot elektroniskās dienasgrāmatas, kur tiek atspoguļotas gan atzīmes, gan stundu saraksts, gan mājas darbi, gan skolotāju piezīmes. Soļojam kopā ar laiku!


E-klases lietošana

Veiksmīgai e-klases sistēmas lietošanai vecākiem ir nepieciešams iesniegt savus un skolēna datus klases audzinātājam. Svarīgi! Iesniedzot datus (vārds, uzvārds, adrese, telefons) klases audzinātājam, katram e-klases lietotājam ir nepieciešams būt savā atsevišķā lomā:

1. Skolēns,
2. Vecāki (māte, tēvs) vai
3. Cita atbildīgā persona.

Nododiet šos datus savam klases audzinātājām. Korektai darbībai ar e-klasi un operatīvai saziņai ir ļoti velams, lai ir jūs arī informētu savus telefona numurus. Iepazīšanās ar e-žurnālu - par e-klasi. Biežāk uzdotie jautājumi (LV/RU/EN):

 Skolēniem -  Vecākiem -  Skolotājiem

Pārēja uz e-žurnālu

2008./2009.mācību gadā 10.-12.klases un trīs pamatskolas klasēs sāka izmantot SIA „Digitālās Ekonomikas Attīstības Centra” skolvadības sistēmu e-klase.

2011./2012.mācību gadā visā skolā tika realizēta pāreja uz e-žurnālu, aktīvi izmantojot visu iepriekš piedāvāto un jaunumus. Pedagogi, izglītojamie, viņu vecāki ir augsti novērtējuši skolvadības sistēmas priekšrocības. Skolas administrācijai tā dod plašas iespējas žurnālu aizpildīšanas uzraudzībai, atgriezeniskajai saiknei, turpmākās darbības attīstīšanai, kā arī efektīvai saziņai ar pedagogiem, vecākiem un izglītojamiem.

footer

Aktuālas saites

  e-klase   uzdevumi  facebook  Youtube  foto

Liepājas A.Puškina 2.vidusskola

Liedaga iela 5, Liepāja,

Latvija, LV-3401

Par skolu

634 31 772

2vsk@liepaja.edu.lv

Kontakti

Saziņas forma