Sports

Veselā miesā vesels gars

 

Šodien ir grūti iedomāties dzīvi, kura būtu pilnīgi neatkarīga no mūsu digitāliem kompanjoniem - datoriem, planšetiem un viedtālruņiem. Daži izsaka viedokļi, ka mūsdienīgu elektroniskās ierīces palika ir neatņemama sastāvdaļā mūsu dzīvē, ka dažiem tas ir kļuvuši par neatņemamu ķermeņa sastāvdaļu. Tomēr, telefons vai dators jums nekad neaizvietos jūsu sirdi, plaušas, muguru, kaklu, galvu vai rokas. Ja sabojāsies jūsu dators, jūs laikam varēsiet to atdot remontdarbnīcā vai, sliktākā gadījumā, jūs varēsiet iegādāties sev jaunu datoru.
Vai to pašu jūs varētu izdarīt ar jūsu sirdi, plaušām, muguru, kaklu, galvu vai rokām?

Cilvēks attīstās daudzveidīgi: gan intelektuāli, gan fiziski, gan garīgi. Nedrīkst upurēt kādu no šiem procesiem tikai kādu citu virzienu labā. Ideāli būtu, ja visi šie virzieni ir sabalansēti. Bioloģiski cilvēks ir radīts, lai kustētos un pārvietotos. Ja daba domātu citādāk, tad mums nebūtu roku, kāju vai pat muskuļu. Mēs būtu kā gliemeži. Ar strauju tehnoloģiju ienākšanu mūsu dzīvē, sanāk tā, ka mēs ieaugam tehnikā un mazāk kustamies. Ja cilvēkam ir sēdošs darbs, tad var pasliktināties veselība - lielākais svars, redzes un asinsvadu problēmas.
Atcerieties, ka sports nostiprina ne tikai ķermeni, bet arī garu un kādā ziņā arī intelektu.

 

Skolas sasniegumi sportā


Iedvesmojies no skolas sporta stundām!


Sporta stunda baseinā.

 

Sportiskā gimene

 


Apsveicam skolotāju Dmitriju Gorlačevu, kurš 2014. gadā republikas līmenī ir ieguvis titulu "Gada sporta skolotājs"


Kirovs Lipmans par hokeju, dzīvi un lielo sportu.


Jauns sporta laukums


Skola izsaka paldies Liepājas pilsētas Domei par sporta laukuma ierīkošanu. Tagad spēlēt futbolu un basketbolu varēs gan skolēni, gan mikrorajona iedzīvotāji. Ceresim nākotnes plānos ir paredzēta sporta laukuma pilnīga atjaunošana.

 

 

 

 

footer

 

 

 

 

header
Dežurants: (371) 634 34 470 2vsk@liepaja.edu.lv  Kontakti


Kalendārs


Skolas modernizācija

Liepājas A.Puškina 2.vidusskola