Menu
2vsk@liepaja.edu.lv   Kontakti


Stundas, kalendārs,
konsultācijas un fakultatīvi

Modernizācija
Skolas modernizācija


Liepājas A. Puškina 2.vidusskolas darbības kārtība modernizācijas laikā
“Par SIA”Bāriņu iela” sporta zāles un ģērbtuvju izmantošanu, drošības nodrošināšanu un rīcību pēc nodarbībām

 

Modernizācijas finiša taisnē

 

Iepazīšanās ar modernizācijas gaitu

6. augusts. 2018. Liepājas A.Puškina 2. vidusskolā iepazīties ar skolas modernizācijas gaitu bija ieradies Liepājas pilsētas Domes priekšsēdētāja vietnieks A.Deksnis. Viņš būvobjektu apskatīja kopā ar SIA "UPTK" vadītāju Zigurdu Kirhneru, Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes projektu vadītāju Agiju Kaunesi, būvdarbu vadītāju Mārci Štēbeli. Piedalījās arī skolas pārstāvji. Tikšanās bija konstruktīva un lietišķa.

 

Video

 

Tiek gatavota skolas padomes sēde

Mūsu vecāki ir ļoti zinātkāri un atbalstoši, un saprotoši, un gudri. Skolas padome un tās priekšsēdētaja F.Abbasova  ir plānojusi sēdi, praktiski  iepazīstoties ar modernizācijas gaitu un pārrunājot konkrētos ieguvumus modernizācijas procesā. Tā būs 2018. gada 10.aprīlī.
Notiks objekta apskate un saruna ar projekta virzītājiem un realizētājiem par konkrētiem ieguvumiem modernizācijā. Vecāki grib izzināt jau konkrēti par telpu un mācību vides labiekārtošanu, pilnveidoto aprīkojumu, par to, kādi būs modernie mācību līdzekļi. Interesanti būs uzzināt par  telpu uzlabošanu tā, lai tajās var darboties gan ar interaktīviem mācību līdzekļiem, gan ar informācijas un komunikāciju tehnoloģijām.
Jūs interesējošos jautājumus var nosūtīt uz e-pastu: 2vsk@liepaja.edu.lv.


Skolas modernizācija


Modernizācijas fotoalbūms , skolas fiziskā vide un resursi 2018. gada aprīlī, Liedaga 5 un Dunikas iela 9/11

Sakarā ar sporta laukuma teritorijas atjaunošanas vīzijām, 2016.gada 26.maijā notika tikšanās ar Liepājas pilsētas vietnieku izglītības, kultūras un sporta jautājumos Vilņa Vitkovska kungu un Liepājas pilsētas sporta pārvaldes vadītāju Artisu Lagzdiņu.

Aktuālu ideju un jautājumu apspriedē piedalījās skolas administrācija, sporta skolotāji, skolas vecāku padome un skolas interesenti.

Savā prezentācijā Artis Lagzdiņš nodemonstrēja pirmās sporta kompleksu skices. Pagaidām projekts ir veidošanas stadijā, un redzējums vēl tiks papildināts, bet tagad to piedāvājam izskatīt arī plašākai publikai.

Viss virzās un attīstās.

No 2018. gada tiek realizēts izglītības iestāžu modernizācijas projekts SAM 8.1.2. “Uzlabot vispārējās izglītības iestāžu mācību vidi”. Skola būs vēl mūsdienīgāka. Plānots veikt telpu pārplānošanu un atjaunošanu, zāles pārbūvi par multifunkcionālu mācību auditoriju, izveidojot 4 jaunus dabaszinību kabinetus 7.- 9.klasēm. Tiks sakārtota sporta zāle un sanitārie mezgli, izveidots zinātnes centrs skolas cokolstāvā, ēku pielāgos vides pieejamības prasībām, iegādāsies mēbeles un IKT.

2018. gadā konkursā par Liepājas tenisa manēžas projektēšanu un būvniecību uzvarējusi AS "UPB", kas šos darbus piedāvā veikt par 7,5 miljoniem eiro. 21. februārī, Liepājas pašvaldības izpilddirektors Ronalds Fricbergs un AS “UPB” valdes locekle Nora Kalna parakstīja līgumu par tenisa halles būvniecību Liepājā, Liedaga ielā 5, Būs trīs kārtas. Skolas teritorija tiks labiuekārtota. Paredzēts arī sporta laukums. Cerams, ka ieguvumi iepriecinās skolas kolektīvu.

 

Skolas modernizācijas sākums

Tiek uzsākta Liepājas A. Puškina 2. vidusskolas modernizācija. Sākot no 29.janvāra ieeja skolā tikai no Dienvidrietumu mikrorajona puses (ieeja B). Autotransports var piebraukt tikai līdz A ieejai Liedaga ielā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Skola viesojās pilsētas domes deputāts V.Agešins.Viņš iepazinās ar modernizācijas gaitu.

Modernizācijas turpinājums

 

Esošo skolas stāvokli var apskatīt 2013.gada uzņemtā 3D galerijā


Plānota skolas modernizācija 2015.-2020.gadam

 

Projektu nedēļas ietvaros klases apkopo modernizācijas projekta "pirms" un "pēc" stāvokli.

 

Sporta laukuma teritorijas atjaunošana

Jaunumi par sporta laukumu

Tikšanās reizē  ar Liepājas sporta pārvaldes vadītāju Elanu Strazdiņu tiks pārrunāti sporta zāles labiekārtošanas jautājumi. E.Strazdiņš skolas vadību, sporta skolotājus un sporta darba entuziastus iepazīstinās ar paredzētajiem darbiem Liepājas tenisa manēžas  būvniecībā un tās ietvaros paredzētā sporta laukuma veidošanu, kur  darbus paredzēts uzsākt jau šogad.

Sakarā ar sporta laukuma teritorijas atjaunošanas vīzijām, 2016.gada 26.maijā notika tikšanās ar Liepājas pilsētas vietnieku izglītības, kultūras un sporta jautājumos Vilņa Vitkovska kungu un Liepājas pilsētas sporta pārvaldes vadītāju Artisu Lagzdiņu.
Aktuālu ideju un jautājumu apspriedē piedalījās skolas administrācija, sporta skolotāji, skolas vecāku padome un skolas interesenti.
Savā prezentācijā Artis Lagzdiņš nodemonstrēja pirmās sporta kompleksu skices. Pagaidām projekts ir veidošanas stadijā, un redzējums vēl tiks papildināts, bet tagad to piedāvājam izskatīt arī plašākai publikai.


Tenisa manēžu būvēs par 7,5 miljoniem eiro  Liedaga ielā 5

Parakstīts līgums par tenisa halles būvniecību

Konkursā par Liepājas tenisa manēžas projektēšanu un būvniecību uzvarējusi AS "UPB", kas šos darbus piedāvā veikt par 7,5 miljoniem eiro,
ziņu aģentūra uzzināja pašvaldībā.

Slēgtajā konkursā līguma slēgšanas tiesības piešķirtas UPB, kura piedāvātā līgumcena ir 7 513 290 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN). Konkursā tika vērtēts arī SIA "Monum" piedāvājums par 8 319 000 eiro un pilnsabiedrības "RERE Būve 1" piedāvājums par 8 709 741 eiro.
Līgums ar konkursa uzvarētāju pagaidām vēl nav noslēgts.

Konkursa uzvarētājam būs jāveic būvprojekta izstrāde, pamatojoties uz SIA "Nams" izstrādāto būvprojektu minimālajā sastāvā, kā arī jāveic būvdarbi un autoruzraudzība. Šiem darbiem būs atvēlēts pusotrs gads.

Manēžu paredzēts uzbūvēt Liepājā, Liedaga ielā 5. Tenisa korti būs piemēroti starptautisku turnīru rīkošanai. Tenisa laukumus plānots atdalīt ar norobežojošu transformējamu risinājumu.

Projektā paredzēta manēža ar pieciem slēgtajiem tenisa kortiem. Projektētājam jāpiedāvā risinājums skatītāju tribīņu izvietošanai un jāparedz tenisa laukumu atdalīšana ar norobežojošu transformējamu risinājumu. Būvprojektā nepieciešams paredzēt arī administratīvo korpusu ar diviem vai trīs stāviem. Pirmajā stāvā jāparedz halles administratora, apsarga un divu recepcijas darbinieku vietas. Tāpat tur plānota vieta sporta preču veikalam un vieta tenisa rakešu stīgotajam, divas bērnu ģērbtuves, viena vīriešu un viena sieviešu ģērbtuve, kā arī tualete un sauna, treneru ģērbtuves ar dušu, atsevišķi sanitārie mezgli, iesildīšanās un fiziskās sagatavotības zona 20 līdz 40 cilvēkiem, sporta inventāra novietne un tehniskā personāla telpas.

Otrajā stāvā jāplāno 200 kvadrātmetrus plaša trenažieru zāle, divas trenažieru zāles ģērbtuves ar dušu un saunu, divas tenisa komandu ģērbtuves ar dušām, tualetēm un apvienotu atpūtas zonu, tenisa sporta skolas direktoru un mācību daļas kabinetus, halles administrācijas kabinetu, tiesnešu darba telpu ar skatu uz kortiem, spēlētāju atpūtas zonu ar skatu uz kortiem, konferenču zāli un 20 – 30 kvadrātmetrus plašu tenisa kluba telpu.

Plānots izbūvēt arī trīs vai četrus āra tenisa kortus un sešus pludmales volejbola laukumus.

 

21.gadsimta sākumā notika skolas siltināšana un logu maiņa.Skolas modernizācijas arhīvs

2017./2018.

 

footer