2vsk@liepaja.edu.lv   Kontakti

konsultācijas un fakultatīvi

Modernizācija

Karjeras aktualitātes

Iepazīstam slimnīcā strādājošās profesijas.

6. septembra pēcpusdienā skolas pedagogs karjeras konsultante Laila Jaunskalže, 9. un 12.klašu izglītojamie devās uz Liepājas Reģionālo slimnīcu.

Mērķis bija iepazīt profesijas, kuras strādā slimnīcā. Ar mums tikās un ekskursiju vadīja slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase. Iepazinām Uzņemšanas, Reanimācijas, Fizioterapijas nodaļu darbu. Apskatījām kabinetus, kuros slimniekus pieņem Konsultatīvās poliklīnikas ārsti. Ekskursijas laikā tikāmies un daudz interesanta uzzinājām no kardialoga dr. Gāliņa. Viņš pastāstīja par sirds asinsvadu rentgena iespējām Liepājas slimnīcā, lai palīdzētu daudziem cilvēkiem laikus atklāt asinsrites problēmas sirdī un tās varētu ārstēt, lai novērstu saslimšanu ar infarktu, kura ir ļoti smaga slimība.

Jaunieši, kuri domā par medmāsas vai ārsta profesiju izvēli, varēja pārliecināties, vai tiešām tā ir viņu pareizā izvēle.

Sadarbība ar NO “ Liepājas jaunie vanagi”

Jau otro gadu mūsu skolas izglītojamie piedalās NO “ Liepājas jaunie vanagi” realizētajā projektā “ Challange to work in team”.

Šogad ar ārzemju jauniešiem, kuri ir brīvprātīgā darba veicēji no dažādām valstīm, laikā no 4. septembra līdz 11. septembrim kopā darbojās mūsu skolas 6.a, 6.b, 7.a, un 8.b klases kolektīvi un viņu klašu audzinātāji. Viņi mācījās tuvāk iepazīt savus klasesbiedrus, darbojoties pārī vai komandā. Lai gan aktivitātes notika angļu valodā, skolēni aktīvi veica dažādus uzdevumus. Klases audzinātājiem bija interesanti un noderīgi iepazīt un pavērot savus audzināmos no malas neformālā atmosfērā. Skolotājas uzzināja daudzko interesantu par saviem audzēkņiem. Kā atzīmēja skolēni, nodarbības bija interesantas, patika tas, ka bija loģiski jādomā ko un kā darīt un jāmācās darboties komandās ārpus mācību stundām. Daži priecājās, ka nodarbības notika angļu valodā, bet citiem tas sagādāja grūtības.

Ceram, ka arī nākošā gada septembrī , projektā varēs iekļauties arī citu klašu kolektīvi.

Karjeru aktualitāšu arhīvs:

2017./2018. | 2016./2017. | 2015./2016. | 2014./2015. | 2012./2013. | 2013./2014.

footer