menu_page
Stundas
No 4.februāra sākas reģistrācija 1.klasēs. Vairāk info.
Lepojamies ar jums! Esat mūsu zvaigznes.
Līdz atgriešanos "jaunās mājās" ir palicis
*Ir iespējamas izmaiņas
Drīz diagnosticējošie darbi 3. un 6.klasēs. Ir vērts sagatavoties.

634 31 772    |

Karjeras aktuālitātes

Par ēnošanu pilsētas Domē

13.02.2019.

Jau otro gadu Liepājas A.Puškina 2. klases vecāko klašu skolēni ēno musu pilsētas Domes darbiniekus. Pagājušajā gadā 11.klases skolnieks iepazina Domes Juridiskās daļas darbu. Šogad 11. klases skolnieki ēnoja Domes priekšsēdātāju J.Vilnīti un Domes priekšēdētāja vietnieku A.Deksni.

Ļoti interesanta un izzinoša bija prezentācija par Liepājas šodienu un nākotni. Mēs guvām priekšstatu par to, kā strādā pilsētas Dome, pārliecinājāmies par veicamajiem darbiem un sapratām, ka tas nebūt nav viegli. Devāmies arī uz koncertzāli “ Lielais Dzintars”, lai iepazītu darba procesu arī šeit. Redzējām , kā top kultūras pasākums no “virtuves puses”, ko neredz koncerta apmeklētājs.Jauniešu atzinums

12. klases jaunietis iepazina pilsētas Domes vietnieka U.Seska darba dienu. Jaunieša secinājumi:

Patika tas, ka bija ļoti draudzīga atmosfēra. U.Sesks uz visiem uzdotajiem jautājumiem atbildēja ļoti pamatīgi, balstoties uz savu pieredzi un centās kādu atziņu iedot arī mums. Patika tas, ka varējām apmeklēt pilsētā topošo Tenisa halli un es redzēju arī savu 2. vidusskolu, kurā pēc iespējas ātrāk gribas atgriezties.12. klases jaunietis

Jauniešu secinājums – Ēnu diena ir ļoti laba iespēja klātienē iepazīt ne tikai profesiju, kura interesē, bet iepazīt dažādus cilvēkus, kuri neliedz padomus un labprāt dalās pieredzē.

Pateicība no Rīgas Stradiņa Universitātes

Rādošus panākumus vēlot...

Iepazīstam slimnīcā strādājošās profesijas

6. decembris 2018.

6. septembra pēcpusdienā skolas pedagogs karjeras konsultante Laila Jaunskalže, 9. un 12.klašu izglītojamie devās uz Liepājas Reģionālo slimnīcu.

Mērķis bija iepazīt profesijas, kuras strādā slimnīcā. Ar mums tikās un ekskursiju vadīja slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase. Iepazinām Uzņemšanas, Reanimācijas, Fizioterapijas nodaļu darbu. Apskatījām kabinetus, kuros slimniekus pieņem Konsultatīvās poliklīnikas ārsti. Ekskursijas laikā tikāmies un daudz interesanta uzzinājām no kardialoga dr. Gāliņa. Viņš pastāstīja par sirds asinsvadu rentgena iespējām Liepājas slimnīcā, lai palīdzētu daudziem cilvēkiem laikus atklāt asinsrites problēmas sirdī un tās varētu ārstēt, lai novērstu saslimšanu ar infarktu, kura ir ļoti smaga slimība.

Jaunieši, kuri domā par medmāsas vai ārsta profesiju izvēli, varēja pārliecināties, vai tiešām tā ir viņu pareizā izvēle.

Sadarbība ar NO “ Liepājas jaunie vanagi”

4.-11.septembris 2018.

Jau otro gadu mūsu skolas izglītojamie piedalās NO “Liepājas jaunie vanagi” realizētajā projektā “ Challange to work in team”.

Šogad ar ārzemju jauniešiem, kuri ir brīvprātīgā darba veicēji no dažādām valstīm, laikā no 4. septembra līdz 11. septembrim kopā darbojās mūsu skolas 6.a, 6.b, 7.a, un 8.b klases kolektīvi un viņu klašu audzinātāji. Viņi mācījās tuvāk iepazīt savus klasesbiedrus, darbojoties pārī vai komandā. Lai gan aktivitātes notika angļu valodā, skolēni aktīvi veica dažādus uzdevumus. Klases audzinātājiem bija interesanti un noderīgi iepazīt un pavērot savus audzināmos no malas neformālā atmosfērā. Skolotājas uzzināja daudzko interesantu par saviem audzēkņiem. Kā atzīmēja skolēni, nodarbības bija interesantas, patika tas, ka bija loģiski jādomā ko un kā darīt un jāmācās darboties komandās ārpus mācību stundām. Daži priecājās, ka nodarbības notika angļu valodā, bet citiem tas sagādāja grūtības.

Ceram, ka arī nākošā gada septembrī , projektā varēs iekļauties arī citu klašu kolektīvi.

Karjeru aktualitāšu arhīvs:
2017./2018. | 2016./2017. | 2015./2016. | 2014./2015. | 2012./2013. | 2013./2014.

footer

Aktuālas saites