menu_page
Stundas
 Atgriezāmies Liedaga ielā 5 un svinējām Liepājas dzimšanas dienu.
Devītklasniek un divpadsmitklasniek! Neatliec gatavošanas eksāmenam līdz pēdējai dienai. Trenējies ar uzdevumi.lv
No 4.februāra sākas reģistrācija 1.klasēs. Vairāk info.
Lepojamies ar jums! Esat mūsu zvaigznes.
     
 634 31 772    | 

Ēnu diena

Par ēnu dienu

"Ēnu diena" norisināsies 13.februāri 2019.gadā.

Lūdzu izmantojiet iespēju "Ēnu dienā" iepazīties ar profesijām, kas ir Liepājas uzņēmumos.

Uzdrošinies un nāc! Ēnu dienas vakancēm var pieteikties portālā

   www.enudiena.lv


Ēnu dienas termini

Ēnotājs jeb Ēna ir 1. – 12.klašu (arī profesionālo izglītības iestāžu 1. – 4. kursu) audzēknis, kas Ēnu dienā 4 – 6 stundas seko izvēlētās profesijas pārstāvim viņa darba gaitās un izzina, kas nepieciešams, lai pats reiz kļūtu par profesionāli. 
Ēnotājam ir jāreģistrējas portālā, lai varētu pieteikties vakancēm.

Ēnot – process, kurā skolēns 4 – 6 stundas seko izvēlētās profesijas pārstāvim viņa ikdienas darba gaitās un izzina, kas nepieciešams, lai pats reiz kļūtu par augstas raudzes profesionāli.

Ēnu devējs  – uzņēmums, organizācija vai valsts institūcija, kas pieteikusies Ēnu dienai, dodot skolēniem iespēju ēnot savus darbiniekus. Ēnu devējiem ir jāreģistrē savas organizācijas profils, lai varētu izmantot portāla sniegtās iespējas un pieteikt vakances.

Ēnojamais – ikviens uzņēmuma, organizācijas vai valsts institūcijas (Ēnu devēja) darbinieks, kurš uzņem Ēnu un dalās savās profesionālajās zināšanās, prasmēs un darba pieredzē.

Vakance – Ēnu devēja pieteikts viena cilvēka – Ēnojamā - amats, kuru 1-4 skolēni-ēnotāji Ēnu dienas ietvaros varēs ēnot.


Ēnu diena 2019.Profesiju dienas skolēniem, AS Grindeks

27.februāris 2019.

Februārī un martā uzņēmums jau desmito gadu organizē 9. - 12. klašu jauniešiem, kam ķīmija ir izaicinājums un priekšmets , kuru gribas pētīt, Profesiju dienas. Jaunieši var apmeklēt vadošo farmācijas uņēmumu Latvijā Grindeks un iepazīties ar izvēlētā profesijas pārstāvja ikdienu.

27. februārī Profesiju dienās AS Grindeks piedalījās 11. klases skolnieks Pāvels Ļapunovs, kurš ķīmiju uzskata par interešu un jautājumu pasauli. Jaunietis savu nākotnes profesiju grib saistīt ar profesiju, kuras pamatā ir ķīmijas zinātnes. Uzņēmumā skolnieks pavadīja vienu dienu un varēja iepazīt sev tuvāko ar ķīmiju un farmāciju saistīto profesiju.

Darba dienu Pāvels strādāja kopā ar mikrobioloģi Tatjanu. Viņš iepazina darba apstākļus, pienākumus, šīs profesijas specifiku.

Kā atzina Pāvels: ” Es esmu ļoti apmierināts, ka piedalījos šajā pasākumā. Tas bija ļoti interesanti un sev es ieguvu lielu pieredzi. Es pārliecinājos, ka savu profesionālo nākotni gribu saistīt ar mikrobioloģiju. Man vēl ir laika padomāt, kur studēt ....”

footer

Aktuālas saites

  e-klase   uzdevumi  facebook  Youtube  foto

Liepājas A.Puškina 2.vidusskola

Liedaga iela 5, Liepāja,

Latvija, LV-3401

Par skolu

634 31 772

2vsk@liepaja.edu.lv

Kontakti

Saziņas forma