Pilsētas olimpiāžu rezultāti 2013./2014. māc.g.

 

1.-4. KLASES PILSĒTAS OLIMPIĀŽU UZVARĒTĀJI 2013./2014.m.g.

 Nr.

Vārds, uzvārds

Klase

Priekšmets

Vieta

Skolotājs

 

1.

Marija Jašuka

1.a

Vizuālā māksla

2.

A. Barsukova

J. Jegorkina

 

2.

Marina Matvijčuka

2.b

1.

A. Barsukova

I. Timošenko

 

3.

Ksenija Simoņenko

2.b

2.

A. Barsukova

I.Timošenko

 

4.

Jeļizaveta Šimkus

2.b

3.

A. Barsukova

I.Timošenko

 

5.

Sofija Kondratiško

2.c

1.

A. Barsukova

R. Korņejeva

 

6.

Anna-Marija Miņko

3.a

 

1.

A. Barsukova

 

7.

Nikita Vorobjovs

3.a

 

2.

A. Barsukova

 

8.

Nikoļa Hvostova

3.b

 

2.

I. Navickiene

 

9.

Ella Gorbačova

4.b

 

1.

A. Barsukova

J. Bukina

 

10.

Marija Jašuka

1.a

Matemātika

2.

J. Jegorkina

L.Meļņikova

 

11.

Gļebs Krutikovs

1.b

3.

L.Meļņikova

 

12.

Anastasija Lobza

3.b

1.

I.Navickiene

 

13.

Alisa Pravdina

3.b

1.

I.Navickiene

 

14.

Anastasija Simajeva

3.a

2.

A.Barsukova

I.Navickiene

 

15.

Artjoms Sitņuks

4.a

1.

A.Juberte

J.Bukina

 

16.

Vera Petrova

4.b

Latviešu valoda

3.

M.Bergmane

 

17.

Roberts Prohorovs

4.a

3.

L.Jaunskalže

 

18.

Anastasija Rižkova

4.b

3.

S.Tomsone

 

19.

Aleksejs Vlasovs

4.b

Atz.

M.Bergmane

 

20.

Luiza Čerņikova

4.b

„Jaunais pētnieks”

1.

J.Bukina

I.Borisova

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.-12.klases

 

 

 

 

 

PILSĒTAS OLIMPIĀŽU UZVARĒTĀJI  2013./2014.m.g.

 

Nr.

Vārds, uzvārds

Klase

Priekšmets

Vieta

Skolotājs

1.

Ņikita Rezenovs

5.b

Matemātika

3.

Olga Maļkova

2.

Kirils Višņovs

5.b

Matemātika

Atz.

Olga Maļkova

3.

Dana Gribeļska

5.b

Krievu valoda

2.

Alla Avlasa

4.

Ņikita Fjodorovs

5.a

Krievu valoda

1.

Inga Tokmakova

5.

Viktorija Bužinska

6.a

Vizuālā māksla

Atz.

Aelita Lekareva

6.

Tatjana Tkačuka

6.a

Vizuālā māksla

Atz.

Aelita Lekareva

7.

Alekss Šipicins

6.b

Matemātika

1.

Olga Maļkova

Krievu valoda

2.

Inga Tokmakova

Angļu valoda

3.

Ludmila Šuļja

8.

Aleksandrs Dombrovskis

6.b

Angļu valoda

Atz.

Ludmila Šuļja

9.

Vladislava Kļimova

6.b

Matemātika

Atz.

Olga Maļkova

10.

Kirils Protass

7.a

Ģeogrāfija

2.

Gaļina Skorobogatova

11.

Kirils Ļjakiševs

7.a

Ģeogrāfija

3.

Gaļina Skorobogatova

12.

Anastasija Surovceva

7.a

Krievu valoda

2.

Alla Avlasa

13.

Anastasija Grigorjeva

7.b

Matemātika

2.

Olga Maikova

 

 

Krievu valoda

3.

I.Balikova

14.

Aleksejs Rikalo

7.b

Matemātika

Atz.

Olga Maikova

Mājturība un tehnoloģijas

3.

Jūrijs Afoņkins

15.

Ņikita Komisarovs

7.b

Latviešu valoda

3.

Maija Bergmane

16.

Žans Vasiļjevs

8.a

Latviešu valoda

3.

Edīte Plamše

17.

Jevgenijus

Cistiakovas

8.e

Matemātika

1.

Irina Vīksna

Angļu valoda

Atz.

L.Šulja

18.

Miļena Kuharuka

8.e

Matemātika

2.

Irina Vīksna

19.

Nikola Kelehsašvili

8.e

Angļu valoda

Atz.

Ludmila.Šulja

20.

Jekaterina Sukhova

9.a

Krievu valoda

Atz.

N.Zabeļina

21.

Jeļizaveta Platinska

9.a

Krievu valoda

2.

Natālija Zabeļina

Mūzika

3.

Stella Gluhovska

22.

Ivans Kravcovs

9.e

Fizika

3.

Jurijs Skinderskis

23.

Marija Safjanova

10.a

Ģeogrāfija

Atz.

Gaļina Skorobogatova

24.

Andrejs Sošenko

10.a

Vizuālā māksla

3.

Aelita Lekareva

25.

Roberts Griščenko

10.a

Matemātika

3.

Olga Maikova

26.

Sofja Liščinska

10.a

Krievu valoda

3.

Natālija Zabeļina

27.

Sergejs Vlasiks

10.a

Fizika

3.

Raisa Stunžāne

Latviešu valoda un literatūra

2.

Irēna Oše

Matemātika

Atz.

Olga Maikova

Krievu valoda

1.

Natālija Zabeļina

28.

Roberts Šamanskis

10.e

Fizika

1.

Raisa Stunžāne

29.

Aleksandrs Bļinovs

10.e

Ķīmija

Atz.

Nadežda Mednis

30.

Renats Bikmajevs

10.e

Fizika

2.

Raisa Stunžāne

Krievu valoda

1.

Natālija Zabeļina

Vizuālā māksla

Atz.

Aelita Lekareva

31.

Romāns Baļuka

10.e

Fizika

2.

Raisa Stunžāne

Matemātika

2.

Olga Maikova

Ķīmija

Atz.

Nadežda Mednis

32.

Daiana Petrova

10.e

Franču valoda

Atz.

Ilona Janukoviča

33.

Arkādijs Jarmuts

11.a

Ekonomika

3.

Gaļina Skorobogatova

Krievu valoda

3.

Alla Avlasa

Matemātika

3.

Olga Baluhina

34.

Dmitrijs Bambuļaks

11.a

Bioloģija

3.

Ilona Lubgāne

Matemātika

3.

Olga Baluhina

35.

Jeļizaveta Belousova

11.a

Latviešu valoda un literatūra

2.

Irēna Oše

Krievu valoda

2.

Alla Avlasa

36.

Alīna Šilova

11.a

Latviešu valoda un literatūra

2.

Līga Kalugina

37.

Valērija Kudrjanoka

12.a

Vizuālā māksla

3.

Aelita Lekareva