OLIMPIĀŽU UZVARĒTĀJI 2012./2013.m.g.

Pilsētā, 1. - 4. klases

 

Nr.

Vārds, uzvārds

Klase

Priekšmets

Vieta

Skolotājs

1.

Serafims Platinskis

1.c

Vizuālā māksla

3.v.

R.Korņejeva

2.

Anastasija Simajeva

2.a

Matemātika

2.v.

A.Barsukova

3.

Anna Bureņina

2.b

Vizuālā māksla

atz.

I.Navickiene

4.

Alisa Pravdina

2.b

Matemātika

3.v.

I.Navickiene

5.

Nikola Hvostova

2.b

Vizuālā māksla

Atz.

I.Navickiene

6.

Aleksejs Kozlovs

3.b

Matemātika

atz.

J.Bukina

7.

Aleksejs Vlasovs

3.b

Matemātika

Atz.

J.Bukina

8.

Jūlija Lipska

4.a

Latviešu valoda

3.v.

S.Tomsone

9.

Ņikita Rezenovs

4.b

Matemātika

3.v.

L.Meļnikova

Vizuālā māksla

3.v.

R.Korņejeva

10.

Sergejs Goišiks

4.b

Latviešu valoda

1.v.

D.Okmane

11.

Germans Romanovskis

4.b

Latviešu valoda

2.v.

D.Okmane

12.

Nikita Gabanovs

4.b

Latviešu valoda

2.v.

D.Okmane

 

Pilsētā, 5. - 12. klases

Nr.

Vārds, uzvārds

Klase

Priekšmets

Vieta

Skolotājs

1.

   Anastasija Šimkus

5.a

     Krievu valoda

3.v.

Irina Balikova

2.

   Oksana Beļska

5.b

     Krievu valoda

3.v.

Inga Tokmakova

3.

   Alekss Šipicins

5.b

Krievu valoda

1.v.

Inga Tokmakova

Matemātika

1.v.

Olga Maļkova

4.

Anastasija Surovceva

6.a

Krievu valoda

3.v.

Alla Avlasa

5.

Arturs Krasotenko

6.a

Matemātika

atz.

Olga Baluhina

6.

Anastasija Grigorjeva

6.b

Matemātika

atz.

Olga Maikova

7.

Tatjana Panova

7.a

Latviešu valoda

2.v.

Edīte Plamše

8.

Miļena Kuharuka

7.e

Matemātika

3.v.

Irīna Vīksna

9.

Jevgenijus Cistiakovas

7.e

Ģeogrāfija

1.v.

Gaļina Skorobogatova

10.

Alise Pašuka

7.e

Ģeogrāfija

2.v.

Gaļina Skorobogatova

11.

Nikola Kelehsašvili

7.e

Ģeogrāfija

3.v.

Gaļina Skorobogatova

12.

Jeļizaveta Platinska

8.a

Mūzika

1.v.

Stella Gluhovska

Krievu valoda

2.v.

Natālija Zabeļina

13.

Jekaterina Sukhova

8.a

Latviešu valoda

2.v.

Irēna Oše

Krievu valoda

3.v.

Natālija Zabeļina

14.

Darja Fiļipova

8.e

Vizuālā māksla

Atz.

A.Lekareva

15.

Ivans Kravcovs

8.e

Krievu valoda

2.v.

Irina Balikova

Matemātika

1.v.

Olga Baluhina

14.

Tomass Burba

8.e

Mājtur. un tehn.

atz.

Jurijs Afoņkins

15.

Aleksandrs Danilkivs

8.e

Mājtur. un tehn.

atz.

Jurijs Afoņkins

16.

Anna Geiko

8.e

Vācu valoda

atz.

Svetlana Belaševa,

Tatjana Bondareva

17.

Roberts Griščenko

9.a

Matemātika

2.v.

Olga Maikova

18.

Roberts Šamanskis

9.a

Fizika

3.v.

Raisa Stunžāne

Krievu valoda

2.v.

Natālija Zabeļina

Ķīmija

3.v.

Nadežda Mednis

19.

Sergejs Vlasiks

9.a

Fizika

atz.

Raisa Stunžāne

Ķīmija

atz.

Nadežda Mednis

Krievu valoda

2.v.

Natālija Zabeļina

20.

Renats Bikmajevs

9.e

Krievu valoda

2.v.

Natālija Zabeļina

Vizuālā māksla

2.v.

Aelita Lekareva

21.

Romāns Baļuka

9.e

Fizika

2.v.

Raisa Stunžāne

Matemātika

3.v.

Olga Maļkova

22.

Antons Khancheuski

9.e

Vizuālā māksla

Atz.

A.Lekareva

23.

Dmitrijs Bambuļaks

10.a

Fizika

3.v.

Raisa Stunžāne

Krievu valoda

atz.

Alla Avlasa

Matemātika

2.v.

Olga Baluhina

24.

Ksenija Čadajeva

10.e

Vides projekti

2.v.

Ilona Lubgāne

25.

Arkādijs Jarmuts

10.a

Fizika

Atz.

Raisa Stunžāne

Matemātika

Atz.

Olga Baluhina

26.

Anastasija Kirčenko

10.a

Krievu valoda

3.v.

Alla Avlasa

27.

Jelizaveta Belousova

10.a

Latviešu valoda

2.v.

Irēna Oše

Krievu valoda

2.v.

Alla Avlasa

28.

Poļina Gončarova

10.e

Krievu valoda

Atz.

Natālija Zabeļina

29.

Aleksandra Neftina

11.e

Latviešu valoda

2.v.

Līga Kalugina

30.

Dmitrijs Jerohnovičs

12.e

Ģeogrāfija

1.v.

Gaļina Skorobogatova

Vēsture

2.v.

Jana Freimane

31.

Ivans Oļeičenko

12.e

Bioloģija

2.v.

Ilona Lubgāne

32.

Irina Hubašvili

12.e

Ekonomika

2.v.

Gaļina Skorobogatova

33.

Kirils Poļetajevs

12.e

Angļu valoda

2.v.

L.Vinogradova