PILSĒTAS OLIMPIĀŽU UZVARĒTĀJI 2011./2012.m.g.

1. - 12. klases

 

Nr.

Vārds, uzvārds

Klase

Priekšmets

Vieta

Skolotājs

1.

Anastasija Simajeva

1.a

Matemātika

2.v.

Marina Čičko

2.

Alisa Pravdina

1.b

Matemātika

1.v.

Irina Navickiene

3.

Aleksejs Vlasovs

2.b.

Matemātika

atz.

Jeļena Bukina

4.

Iļja Musijenko

3.b.

Matemātika

3.v.

Larisa Meļņikova

5.

Renārs Grodskis

4.a

Latviešu valoda

3.v.

Sandra Tomsone

6.

Alekss Daniels Šipicins

4.b.

Matemātika

1.v.

Irina Timošenko

4.b.

Latviešu valoda

3.v.

Dace Okmane

7.

Sofija Konohina

4.b.

Latviešu valoda

1.v.

Dace Okmane

8.

Arturs Krasotenko

5.a

Matemātika

2.v.

O. Baluhina un I. Vīksna

9.

Jeļizaveta Borodina

5.a

Krievu valoda

2.v.

Alla Avlasa

10.

Anastasija Surovceva

5.a

Krievu valoda

3.v.

Alla Avlasa

11.

Irina Krilova

5.b

Krievu valoda

atz.

Alla Avlasa

12.

Anastasija Grigorjeva

5.b.

Matemātika

3.v.

O.Maikova

13.

Taisija Gluščenko

6.e

Vizuālā māksla

3.v.

Aelita Lekareva

14.

Ekaterina Sukhova

7.a

Krievu valoda

1.v.

Natālija Zabelina

15.

Jeļizaveta Platinska

7.a

Krievu valoda

3.v.

Natālija Zabelina

16.

Ivans Kravcovs

7.e

Krievu valoda

2.v.

Irina Balikova

17.

Renats Bikmajevs

8.e

Vizuālā māksla

3.v.

Aelita Lekareva

 8.e.

Krievu valoda

2.v.

Natālija Zabelina

8.e

Angļu valoda

2.v.

Diana Golovanova

18.

Raivo Mihaļovs

 8.e

Krievu valoda

atz.

Natālija Zabelina

19.

Antons Hančevskis

 8.e.

Angļu valoda

atz.

Diana Golovanova

20.

Aleksandra Ivanova

 9.e

Krievu valoda

atz.

Natālija Zabelina

21.

Poļina Gončarova

 9.e

Krievu valoda

atz.

Natālija Zabelina

22.

Valērija Kudrjanoka

10.a

Vizuālā māksla

3.v.

Aelita Lekareva

23.

Aleksandra Neftina

10.e

Krievu valoda

3.v.

Alla Avlasa

24.

Latviešu valoda

3.v.

Elita Budriķe

25.

Dmitrijs Jerahnovičs

11.e

Ģeogrāfija

2.v.

Galina Skorobogatova

26.

Ivans Oļeičenko

11.e

Fizika

atz.

Raisa Stunžāne

27.

Kirils Poļetajevs

11.e

Angļu valoda

2.v.

Lilija Vinogradova)

28.

Irina Hubašvili

11.e

Bioloģija

2.v.

Ilona Lubgāne

29.

Nikolajs Borisovs

11.e

Fizika

3.v.

Raisa Stunžāne

30.

Kirils Poļetajevs

11.e

Latviešu valoda

3.v.

Līga Kalugina

31.

Elīna Podrjadčikova

12.e

Vizuālā māksla

1.v.

Aelita Lekareva

32.

Ilona Kučerenko

12.e

Ekonomika

2.v.

Galina Skorobogatova