PILSĒTAS OLIMPIĀŽU UZVARĒTĀJI 2010./2011.m.g.

1. - 12. klases

 

Nr.

Vārds, uzvārds

Klase

Priekšmets

Vieta

Skolotājs

1.

Anastasija Rižkova

1.b

matemātika

Atz.

J.Bukina

2.

Aleksejs Kozlovs

1.b

matemātika

1.v.

J.Bukina

3.

Sergejs Goišiks

2.b

matemātika

Atz.

L.Melnikova

4.

Aleks Šipicins

3.b

matemātika

1.v.

I.Timošenko

5.

Aleksandrs Volkovs

3.b

matemātika

2.v.

I.Timošenko

6.

Aleksandrs Mackevičs

3.b

matemātika

Atz.

I.Timošenko

7.

Arturs Krasotenko

4.a

matemātika

Atz.

M.Čko

8.

Daniels Makoveckis

4.b

angļu valoda

1.v.

M.Čko

9.

Anastasija Surovceva

4.a

angļu valoda

3.v.

M.Čko

10.

Ella Gorbačova

1.b

vizuālā ksla

3.v.

R.Korņejeva

11.

Dans Vitalijs Zadorožnijs

1.a

vizuālā ksla

3.v.

R.Korņejeva

12.

Viktorija Bužinska

3.a

vizuālā ksla

Atz.

J.Matvijčuka

13.

Milena Kuharuka

5.e

Krievu valoda

3.v

I. Tokmakova

14.

Jeēnijs Čistjakovs

5.e

Matemātika

3.v

I. Vīksna

 

 

 

Krievu valoda

Atz.

I. Balikova

15.

Ivans Kravcovs

6.e

Matemātika

1.v

O. Baluhina

 

 

 

Angļu valoda

3.v

D. Golovanova

16.

Elizaveta Platinskaja

6.a

Krievu valoda

1. v.

N. Zabina

17.

Ekaterina Suhova

6.a

Krievu valoda

3. v.

N. Zabina

18.

Marks Kašajevs

6.a

Angļu valoda

Atz.

S. Belaševa

19.

Aleksandrs Danilkivs

6.e

Mājturība

2.v.

J. Afoņkins

20.

Andrejs Sošenko

7.a

Vizuālā māksla

1.v

A. Lekareva

21.

Aleksandra Bolgova

7.a

Vizuālā māksla

2.v

A. Lekareva

22.

Renats Bikmajevs

7.e

Krievu valoda

1. v.

N. Zabina

23.

Roberts Grčenko

7.e

Matemātika

Atz.

O. Maikova

24.

Aleksandra Ivanova

8.e

Krievu valoda

3. v.

N. Zabina

25.

Anastasija Kirčenko

8.a

Krievu valoda

Atz.

I. Balikova

26.

Darja Kazakova

9.e

Krievu valoda

3. v.

A. Avlasa

27.

Aleksandra Neftina

9.e

Ķīmija

Atz.

N. Mednis

28.

Stanislavs Vasiļjevs

9.e

Ķīmija

Atz.

N. Mednis

29.

Irina Hubašvili

10.e

Krievu valoda

Atz.

I. Balikova

30.

Kirils Poļetajevs

10.e

Fizika

Atz.

R. Stunžāne

31.

Dmitrijs Jerohnovičs

10.e

Ģeogfija

1.v.

G. Skorobogatova

32.

Olga Vlasova

11.e

Krievu valoda

Atz.

I. Tokmakova

33.

Aleksandra Ancupova

11.e

Krievu valoda

1. v.

I. Tokmakova

34.

Elīna Podrjaikova

11.e

Vizuālā māksla

1.v

A. Lekareva

 

 

 

Matemātika

3. v.

O. Baluhina

35.

Nikolajs Borisovs

10.e

Fizika

Atz.

R. Stunžāne

 

 

 

Ķīmija

Atz.

N. Mednis

 

 

 

Krievu valoda

1.v.

A. Avlasa

36.

Jana Tračuka

12.a

Kulturoloģija

Atz.

S. Gluhovska

 

 

 

Matemātika

2.v

O. Maikova

37.

Darja Treguba

12.a

cu valoda

Atz.

S. Belašava

38.

Marija Krjačkova

12.e

Krievu valoda

Atz.

A. Avlasa

39.

Darja Baronovska

12.e

Krievu valoda

Atz.

A. Avlasa

40.

Pavēls Grigorjevs

12.e

Matemātika

Atz.

O. Baluhina

41.

Arkādijs Jarmuts

8.a

Ģeogfija

3.v

G. Skorobogatova