PILSĒTAS OLIMPIĀŽU UZVARĒTĀJI 2009./2010.m.g.

1. - 12. klases

 

 Nr.

Vārds, uzvārds

Klase

Priekšmets

Vieta

Skolotājs

1

Elizaveta Platinskaja

5.a

Krievu valoda

3. v.

N. Zabeļina

2

Ekaterina Suhova

5.a

Krievu valoda

3. v.

N. Zabeļina

3

Ivans Kravcovs

5.e

Krievu valoda

1. v.

I. Balikova

 

 

5.e

Matemātika

2. v.

O. Baluhina

4

Veronika Skvorcova

5.e

Krievu valoda

Atz.

I. Balikova

5

Renats Bikmajevs

6.e

Angļu valoda

3. v.

D. Golovanova

6

Polina Gončarova

7.e

Krievu valoda

Atz.

N. Zabeļina

7

Arturs Ķeris

8.e

Angļu valoda

Atz.

L. Dotere

8

Staņislavs Vasiljevs

8.e

Angļu valoda

Atz.

L. Dotere

9

Darja Kazakova

8.e

Krievu valoda

3. v.

A. Avlasa

10

Aleksandra Neftina

8.e

Latv. valoda

Atz.

E. Budriķe

11

Ģermans Šavčišens

9.e

Vēsture

Atz.

O. Nefjodočkina

12

Kirils Poļetajevs

9.e

Vēsture

Atz.

O. Nefjodočkina

13

Nikolajs Borisovs

9.e

Matemātika

2. v.

O. Baluhina

 

 

 

Fizika

1. v.

R. Stunžāne

 

 

 

Mājturība un tehnoloģijās

Atz.

J. Afonkins

14

Kirils Poļetajevs

9.e

Matemātika

3. v.

O. Baluhina

 

 

 

Fizika

Atz.

R. Stunžāne

 

 

 

Mājturība un tehnoloģijās

Atz.

J. Afonkins

15

Ivans Korņejevs

9.e

Mājturība un tehnoloģijās

Atz.

J. Afonkins

16

Irina Hubašvili

9.e

Mājturība

Atz.

A. Lekareva

17

Natālija Koļesņikova

9.e

Mājturība

Atz.

A. Lekareva

18

Aleksandra Ancupova

10.e

Krievu valoda

3. v.

I. Tokmakova

19

Aleksejs Bezmeņnikovs

11.a

Fizika

3. v.

R. Stunžāne

 

 

 

Kulturoloģija

Atz.

S. Gluhovska

20

Aļina Smirnova

11.a

Krievu valoda

3. v.

A. Avlasa

 

 

 

Ģeogrāfija

Atz.

G. Skorobogatova

21

Jana Tračuka

11.a

Krievu valoda

Atz.

A. Avlasa

 

 

 

Matemātika

3. v.

O. Maikova

 

 

 

Kulturoloģija

Atz.

S. Gluhovska

22

Darja Tokmakova

11.a

Bioloģija

Atz.

I. Lubgane

23

Makars Spiridonovs

12.e

Krievu valoda

1. v.

I. Tokmakova

24

Tagirs Fedotovs

12.e

BEP

2.v.

G. Skorobogatova

25

Karīna Novikova

12.e

BEP

Atz.

G. Skorobogatova

26

Jekaterina Jevdokimova

4e

Angļu valoda

Atz.

L. Dotere

27

Ričards Augustauskis

4e

Angļu valoda

3

L. Dotere

28

Aleksandrs Doters

4e

Angļu valoda

3

L. Dotere

29

Sergejs Goiško

1b

Matemātika

Atz.

L. Meļņikova

30

Alekss Šipicins

2b

Matemātika

1. v.

I. Timošenko

31

Aleksandrs Mackevičs

2b

Matemātika

3. v.

I. Timošenko

32

Oksana Beļska

2b

Matemātika

Atz.

I. Timošenko

33

Arturs Krasotenko

3a

Matemātika

3. v.

M. Čičko

34

Daniils Livanskis

3b

Matemātika

3. v.

I. Navickiene

35

Jevgenius Cistiakovas

4e

Matemātika

3. v.

E. Bukina

36

Anna Geiko

5e

Matemātika

Atz.

O. Baluhina

37

Roberts Griščenko

6e

Matemātika

Atz.

O. Maikova

38

Valentīns Kargins

8e

Matemātika

Atz.

I. Viksna