PILSĒTAS OLIMPIĀŽU UZVARĒTĀJI 2008./2009. m.g. 1.-4.klases

 

Vārds, uzvārds

Klase

Priekšmets

Vieta

Skolotājs

1

Alekss-Daniels Šipicins

1.b

Matemātika

2.v.

I.Timošenko

2

Anastasija Grigorjeva

2.b

Krievu valoda

3.v.

I. Navickiene

3

Karina Girgensone

2.b

Krievu valoda

2.v.

I. Navickiene

4

Arturs Krasotenko

2.c

Matemātika

atz.

M. Čičko

5

Jeļizaveta Borodina

2.c

Krievu valoda

atz.

M. Čičko

6

Maksims Šarutins

2.c

Krievu valoda

atz.

M. Čičko

7

Jevgenijus Čistiakovas

3.e

Matemātika

3.v.

J. Bukina

8

Nikola Kelehsašvili

3.e

Vizuālā māksla

1.v

A Ļekareva

9

Taisija Gluščenko

3.e

Vizuālā māksla

3.v

A Ļekareva

10

Veronika Skvorcova

4.e

Angļu valoda

atz.

D. Golovanova

11

Ivans Kravcovs

4.e

Matemātika

atz.

L. Meļņikova

 

 

 

Angļu valoda

3.v.

D. Golovanova

12

Veronika Grēna

4.e

Angļu valoda

2.v.

D. Golovanova

13

Nikola Trojana

4.e

Matemātika

atz.

L. Meļņikova

14

Anna Geiko

4.e

Matemātika

3.v

L. Meļņikova

 

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PILSĒTAS OLIMPIĀŽU UZVARĒTĀJI 2008./2009.m.g. 5.-12.klases

 

Vārds, uzvārds

Klase

Priekšmets

Vieta

Skolotājs

1

Roberts Šamanskis

5.a

Krievu valoda

3.v.

N. Zabeļina

2

Renāts Bikmajevs

5.e

Vizuālā māksla

atz.

A Ļekareva

 

 

 

Krievu valoda

3.v.

N. Zabeļina

3

Nika Korbane

5.e

Krievu valoda

atz.

N. Zabeļina

4

Romāns Baļuka

5.e

Matemātika

2.v

O.Maikova

5

Roberts Griščenko

5.e

Matemātika

3.v

O.Maikova

6

Anastasija Kirčenko

6.a

Angļu valoda

2.v.

D. Golovanova

7

Anastasija Kričkovska

6.a

Angļu valoda

atz.

D. Golovanova

8

Arīna Gevorkjana

7.e

Vācu valoda

1.v

T. Bondareva

9

Valērija Kudrjanoka

7.a

Vizuālā māksla

1.v

A Ļekareva

 

 

 

Mājturība

atz.

A Ļekareva

10

Valentīns Kargins

7.e

Matemātika

3.v

I. Vīksna, O.Maļkova

11

Veronika Novadniece

7.e

Mājturība

2.v.

A Ļekareva

12

Kirils Poļetajevs

8.e

Latviešu valoda

3.v

L.Jaunskalže

 

 

 

Angļu valoda

atz.

T. Belonoženko

13

Natālija Koļesņikova

8.e

Latviešu valoda

2.v

L.Jaunskalže

 

 

 

Angļu valoda

2.v

T. Belonoženko

14

Katrīna Gundarina

8.e

Mājturība

2.v.

A Ļekareva

15

Kristīna Neilande

8.a

Mājturība

3.v.

A Ļekareva

16

Olga Vlasova

9.e

Krievu valoda

atz.

I. Tokmakova

17

Elīna Podrjadčikova

9.e

Vizuālā māksla

1.v

A Ļekareva

18

Jana Bužinska

9.a

Mājturība

atz.

A Ļekareva

19

Dana Galčenkova

9.a

Mājturība

3.v.

A Ļekareva

20

Sergejs Tarabrins

9.a

Mājturība

atz.

J. Afoņkins

21

Darja Baranovska

10.e

Mājturība

atz.

A Ļekareva

22

Marija Minajeva

10.e

Krievu valoda

3.v.

A. Avlasa

23

Makars Spiridonovs

11.e

Krievu valoda

1.v

I. Tokmakova

 

 

 

BEP

atz.

G. Skorobogatova

 

 

 

Matemātika

2.v.

I. Vīksna

24

Tamāra Bakuradze

11.e

Krievu valoda

2.v

I. Tokmakova

25

Tatjana Maslakova

11.a

Krievu valoda

atz.

I. Balikova

26

Marija Jermoļenko

12.e

Krievu valoda

3.v

A. Avlasa

27

Marija Borisoglebska

12.e

Krievu valoda

atz.

A. Avlasa

28

Marija Abrosimova

12.e

Matemātika

3.v

O. Baluhina

 

 

 

BEP

2.v.

G. Skorobogatova

29

Marija Geiko

12.e

Vācu valoda

atz.

T. Bondareva

30

Marija Hubašvili

12.e

Vācu valoda

3.v.

T. Bondareva

31

Dmitrijs Ovdijuks

12.e

Vācu valoda

atz.

T. Bondareva

 

 

ZPD (pilsētas)

 

 

 

 

 

 

1

Marija Abrosimova

12.e

Matemātika

atz.

O. Baluhina

 

 

2

Makars Spiridonovs

11.e

Ģeogrāfija

3.v.

G. Skorobogatova

 

 

3

Tagirs Fedotovs, Ņikita Kelehsašvili

11.e

Ģeogrāfija

1.v.

 

 

 

4

Marija Hubašvili

12.e

Vācu valoda

atz.

T.Bondareva

 

 

5

Marija Geiko, Alisa Makovecka

12.e

Krievu literatūra

atz.

A.Avlasa

 

 

6

Vladislavs Anaņjevs, Aleksandra Kuvaldina

12.b

Bioloģija

atz.

I.Lubgāne