Pilsētas olimpiāžu dalībnieki un uzvarētāji 2007./2008. m.g.

 

N.p.k.

Skolēna vārds, uzvārds

klase

 

Mācību priekšmets

Priekšmeta skolotājs

Godalgotas vietas

pilsētā

  1.  

Kristīne Lipska

 

8.e

Latviešu valoda

L. Kalugina

1.v.

  1.  

Aleksandra Matvejeva

8.e

 

Angļu valoda

L. Dotere

 

atz.

  1.  

Elīna Podrjadčikova

8.e

Angļu valoda

L. Dotere

3.v

  1.  

Anna Solovjova

8.a

Angļu valoda

L. Dotere

atz.

  1.  

Aleksandra Noskova

8.a

Angļu valoda

Vizuālā māksla

L. Dotere

A Ļekareva

atz.

3.v

  1.  

Arturs Ķeris

6.e

Angļu valoda

L. Dotere

1.v

  1.  

Staņislavs Vasiljevs

6.e

Angļu valoda

L. Dotere

2.v

  1.  

Maksims Jevlampijevs

6.e

Angļu valoda

L. Dotere

3.v

  1.  

Ēriks Volkovs

6.a

Angļu valoda

T. Belonoženko

3.v

  1.  

Arīna Gevorkjana

6.e

Angļu valoda

L. Dotere

3.v

  1.  

Andrejs Kukarekins

4.a

Angļu valoda

M. Čičko

3.v

  1.  

Roberts Šamanskis

4.a

Angļu valoda

M. Čičko

atz.

  1.  

Renāts Bikmajevs

 

4.e

Angļu valoda

Krievu valoda

D. Golovanova

I. Timošenko

2.v

3.v

  1.  

Antons Hančevskis

4.e

Angļu valoda

Matemātika

D. Golovanova

I. Timošenko

atz.

atz.

  1.  

Nika Korbane

4.e

Angļu valoda

Krievu valoda

D. Golovanova

I. Timošenko

atz.

3.v

  1.  

Alisa Pašuka

2.e

Krievu valoda

J. Bukina

2.v

  1.  

Jekaterina Jevdokimova

2.e

Krievu valoda

J. Bukina

3.v

  1.  

Veronika Skvorcova

3.e

Krievu valoda

L. Meļņikova

atz.

  1.  

Jevgeņijs Čistjakovs

2.e

Krievu valoda

J. Bukina

1.v

  1.  

Darja Kuļigina

5.a

Krievu valoda

I. Balikova

3.v

  1.  

Anastasija Kirčenko

5.a

Krievu valoda

I. Balikova

atz.

  1.  

Poļina Gončarova

5.e

Krievu valoda

N. Zabeļina

atz.

  1.  

Pavels Liepiņš

6.e

Krievu valoda

A. Avlasa

3.v

  1.  

Kirils Poļetajevs

7.e

Krievu valoda

I. Balikova

2.v

  1.  

Jūlija Titova

7.e

Krievu valoda

I. Balikova

3.v

  1.  

Aleksandra Onufreņa

9.e

Krievu valoda

Bioloģija

 

A. Avlasa

T. Skuteļska

3.v

atz.

  1.  

Anna Ķere

 

10.e

Krievu valoda

Matemātika

I. Tokmakova

I. Vīksna

atz.

atz.

  1.  

Makars Spiridonovs

 

10.e

Matemātika

I. Tokmakova

I. Vīksna

1.v

atz.

  1.  

Marija Jermoļenko

11.e

Krievu valoda

A. Avlasa

 

3.v

  1.  

Valērija Pisarčika

12.e

Krievu valoda

Kultūras vēsture

N. Zabeļina

S. Gluhovska

1.v

atz.

  1.  

Aļona Šavrova

12.a

Krievu valoda

Politikas zinātne

Kultūras vēsture

N. Zabeļina

M. Liepiņa

S. Gluhovska

1.v

3.v

1.v

  1.  

Anastasija Grigorjeva

1.e

Matemātika

I. Navickiene

atz.

  1.  

Ivans Kravcovs

3.e

Matemātika

L. Meļņikova

1.v

  1.  

Nikola Trojana

3.e

Matemātika

L. Meļņikova

2.v

  1.  

Anna Geiko

4.e

Matemātika

I. Timošenko

atz.

  1.  

Romāns Baļuka

4.e

Matemātika

I. Timošenko

1.v

  1.  

Marija Abrosimova

11.e

Matemātika

O. Baluhina

atz.

  1.  

Dmitrijs Opaļevs

12.e

Matemātika

Fizika

Ķīmija

Atklātā fizikas olimpiāde

Fizika

O. Maikova

R. Stunžāne

N. Mednis

R. Stunžāne

R. Stunžāne

atz.

3.v

2.v

  1.  

Dmitrijs Astahovs

5.e

Matemātika

O. Maļkova

atz.

  1.  

Valentīns Kargins

6.e

Matemātika

I. Vīksna

2.v

  1.  

Ivans Korņejevs

7.e

Matemātika

O. Baluhina

3.v

  1.  

Jevgeņijs Movčans

12.e

 

Bioloģija

Kultūras vēsture

 

I. Lubgāne

S. Gluhovska

atz.

2.v

 

  1.  

Anna Pečorina

12.e

BEP

G. Skorobogatova

2.v

  1.  

Jekaterina Pasjko

12.e

 

BEP

 

G. Skorobogatova

3.v

 

  1.  

Eduards Dokukins

 12.e

Vēsture

Bioloģija

Ģeogrāfija

J. Freimane

I. Lubgāne

atz.

2.v

  1.  

Olga Šelestova

9.e

Mājturība/ mājsaimniecība

A Ļekareva

atz.

  1.  

Sergejs Suškovs

9.a

Mājturība/ mājsaimniecība

J. Afoņkins

atz.

  1.  

Aleksandra Smotrova

4.e

Vizuālā māksla

A Ļekareva

2.v

  1.  

Angelika Podniece

8.a

Vizuālā māksla

A Ļekareva

2.v

  1.  

Matemātika

vidusskolu grupa

LPA

 

Makars Spiridonovs

Marija Abrosimova

Sergejs Šarutins

Valērija Pisarčika

Marija Abrosimova

Marija Jermoļenko

I. Vīksna

O. Baluhina

O. Maikova

O. Maikova

O. Baluhina

O. Baluhina

1.vieta

komandas

 

 

2.v ind.

atz. ind.

  1.  

Matemātika

8.-9. klases

grupa

8.e

8.a

9.e

9.e

 

9.e

Aleksandra Ancupova

Anna Solovjova

Aleksandra Onufreņa

Igors Vikainis

 

Aleksandra Onufreņa

O. Maļkova

O.Maļkova

O. Baluhina

O. Baluhina

 

O. Baluhina

2. vieta

komandas

( rudenī)

atz. komandas (pavasarī)

2.v ind.